Automobilių patikra prieš pirkimą

Automobiliupatikra.lt yra vienintelė patikima profesionalų komanda užsiimanti profesionalia automobilių patikra prieš pirkimą Jūsų pasirinktoje vietoje. Ilgametė mūsų darbo patirtis ir tūkstančiai laimingų klientų verčia mus būti lyderiais šioje srityje, naudotis pačia moderniausia įranga rinkoje ir atlikti savo darbą taip, kad visi konkurentai galėtų tik pavydėti.

Skirtumas tarp mūsų ir kitų servisų yra milžiniškas, kadangi pas mus dirba tik kvalifikuoti specialistai turintys daugiametę patirtį ir užsiimantys būtent automobilių patikra prieš pirkimą, išmanantys visas auto pardavėjų gudrybes, žinantys visas parduodamų automobilių užslėptas vietas ir galintys patarti apie perkamą automobilį. Su mūsų specialistų pagalba niekada neįsigysite daužto ar be oro pagalvių, ar kitaip techniškai netvarkingo, neatitinkančio gamintojo reikalavimų automobilio.

Mūsų misija:
Suteikti geriausią aptarnavimą klientui. Patenkintų klientų, bei rekomendacijų skaičius parodo mūsų darbo kokybę, bei kompetenciją. Kiekvienam mūsų klientui skiriamas išskirtinis dėmesys, todėl Jūsų perkamas automobilis bus apžiūrėtas ir įvertintas nuo A iki Z, nes mūsų tikslas išrinkti Jums tokį automobilį, su kuriuo servisuose Jums lankytis neprireiktų.Atliekame profesionalią automobilių diagnostiką

Atliekame profesionalią automobilių diagnostiką. Naudojame tik profesionalią diagnostinę įrangą.

Atrasime vietas apie kurias pardavėjas nutyli

Atrasime tas vietas, kurias pardavėjai dažnai nutyli parduodami naudotą automobilį.
  • Fantastiška paslauga. Profesionalūs patarimai, puikiai derinami susitikimai. Ši komanda man padėjo neapsigauti ir išsirinkti puikų automobilį už gerą kainą!
    Arturas
  • Sveiki, labai dekingas jums uz greita patikrinimą, bei kokybiškas paslaugas :) Kainos geros, kokybe gera, automobilis puikus!
    Romanas